Par mums

SIA „ZK9” kravas automašīnu serviss darbojas kopš 2008. gada. Serviss veic pilnu kravas automašīnu, piekabju, puspiekabju un autobusu apkopju ciklu. Veic jebkura veida un sarežģītības pakāpes remontdarbus. Uzņēmums spēj veikt arī jebkuras sarežģītības pakāpes virsbūvju remontdarbus. Mūsu servisa darbinieku uzdevums ir rūpēties, lai Jūsu transports vienmēr būtu ceļā. Mūsu mērķis nodrošināt kvalitatīvus servisa pakalpojumus par sapratīgu cenu.

 

MŪSU VĒRTĪBAS

Profesionalitāte
Mūsu komandā strādā profesionāli automehāniķi, elektriķi un virsbūvju remonta speciālisti. Pieredzējuši speciālisti novērtēs Jūsu transporta vienības tehnisko stāvokli un sastādīs remontdarbu tāmi. Visus remontdarbus veicam ar visaugstāko atbildību, precizitāti un mūsdienīgām iekārtām. Mūsu mērķis sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus par saprātīgām cenām, palīdzot mūsu klientiem ietaupīt laiku un naudu.
Kvalitāte
SIA "ZK 9" kravas automašīnu serviss var lepoties ar jaunākajām iekārtām, aprīkojumu un diagnostikas ierīcēm. Šī ir priekšrocība, kas ļauj mūsu darbiniekiem maksimāli ātri, kvalitatīvi veikt automašīnu remontu un tehnisko apkopi. Liela vērība tiek pievērsta remontdarbos izmantoto materiālu un rezerves daļu kvalitātei. Veiktajiem darbiem sniedzam garantiju.
Lojalitātes programma
Mūsu lojālajiem klientiem ir izstrādāta lojalitātes programma, kuras ietvaros var saņemt atlaides par sniegtajiem pakalpojumiem, rezerves daļām un materiāliem, ka arī baudīt citas priekšrocības. Viena no mūsu uzņēmuma prioritātēm ir individuāla pieeja katram klientam. Mūsu uzņēmums rūpējas par to, lai katrs klients būtu apmierināts ar mūsu darba rezultātu, kas veido mūsu kopīgo ceļu uz panākumiem.